Ułatwienia dostępu

Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

To był niesamowity festyn z okazji "Dnia Dziecka" w Szkole Podstawowej w Rynarzewie. Dziękuję bardzo za zaangażowanie w przygotowanie tej wspaniałej imprezy szkolnej, która od lat cieszy się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Dzięki nieocenionej współpracy z Radą Rodziców, nauczycielami pracownikami szkoły mogliśmy wspólnie spędzić to niedzielne popołudnie. Razem z nami byli również przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej z Rynarzewa, Banku Spółdzielczego w Szubinie, Nadleśnictwa Szubin, uczniowie z klasy przygotowania wojskowego z Szubina wraz z opiekunami, harcerze naszej szkoły, lody qatro. Nie zabrakło również dmuchańców, zawodów sportowych, waty cukrowej, popcornu, soków, językowego koła fortuny i zabaw z animatorem. Nauczyciele wraz z rodzicami oferowali ciasto, gofry, frytki, kiełbaski z grilla i świeży chleb. Z tej części gastronomicznej zebrane corocznie pieniądze przeznaczamy na zakup zabawek dla naszych uczniów. W tym roku wspólnie zebraliśmy 4.813 zł 85 gr.

BARDZO DZIĘKUJEMY. Na koniec na dzieci czekała niezapomniana zabawa w pianie. Jeszcze raz wszystkim dziękuję i do zobaczenia za rok.

SZKOŁA PODSTAWOWA W RYNARZEWIE
ul. Strażacka 20, 89-200 Rynarzewo

tel./fax: 52 384 58 55 lub 52 384 55 01

Szkoła Podstawowa w Rynarzewie © 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.