Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

ŚWIETLICA SZKOLNA

Na okoliczność urodzinek Rynarzewa (Jubilat ukończył, bagatela, 720 lat) uczniowie naszej szkoły podjęli się realizacji projektu "Rynarzewo dziś i jutro". Efekty kilkutygodniowej pracy można oglądać na korytarzu przy szkolnych szatniach, tuż obok świetlicy. Pomysłodawca projektu p. Lucyna Hunkier szczególnie dziękuje za zaangażowanie wszystkim dzieciakom ze świetlicy i uczennicom z klas: III a, V c, VII a.

Tekst i zdjęcia: Lucyna Hunkier.

12 XI br. nastąpiło uroczyste otwarcie dwóch wystaw zbiorowych, plastycznej i fotograficzne, zatytułowanych "Moje Rynarzewo". Autorami prac są uczniowie i absolwenci naszej szkoły. Życzymy miłego oglądania. Prace można podziwiać do ferii.

Tekst i zdjęcia: Lucyna Hunkier.

Pod koniec października otrzymaliśmy miły list - podziękowanie od opiekuna schroniska w Rozwarzynie. To dobry moment, by jeszcze raz wszystkim darczyńcom - Dzieciakom i ich Rodzicom podziękować za hojne dary. Po raz kolejny spisaliśmy się na medal - koordynator szkolnej akcji "Pełna miska dla schroniska" Lucyna Hunkier

Tekst i zdjęcia: Lucyna Hunkier.

Jak zwykle Przyjaciele Zwierząt nie zawiedli. Dzięki zaangażowaniu dzieciaków i rodziców pod koniec tygodnia schronisko w Rozwarzynie otrzyma: karmę, zabawki, miski i szyte na miarę legowiska.

Dziękują organizatorzy: wychowawcy świetlicy i kółko misyjne.

Tekst i zdjęcia: Lucyna Hunkier.

Rodziców dzieci, które będą korzystały w bieżącym roku szkolnym ze świetlicy szkolnej, prosimy o zapoznanie się z regulaminem świetlicy.

Dziękujemy.

W razie konieczności pozostania dziecka, które na co dzień nie korzysta ze świetlicy szkolnej, prosimy rodziców / opiekunów prawnych o pobranie, wypełnienie i dostarczenie do wychowawcy świetlicy poniższego druku.

Dziękujemy.

SZKOŁA PODSTAWOWA W RYNARZEWIE
ul. Strażacka 20, 89-200 Rynarzewo

tel./fax: 52 384 58 55 lub 52 384 55 01

Szkoła Podstawowa w Rynarzewie © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.