Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

SZKOŁA PODSTAWOWA POWSTAŃCÓW WLKP. W RYNARZEWIE

 

PUNKTY PRZEDSZKOLNE:

"GRUPA PSZCZÓŁKI"

mgr Dagmara Lasik - wychowawca

Wiktoria Balcer - pomoc nauczyciela

 

"GRUPA SÓWKI"

mgr Anna Domagała - wychowawca

Ewelina Sobczak  - pomoc nauczyciela

 

„GRUPA BIEDRONKI”

mgr Anna Krakowiak - wychowawca

Joanna Zielonka - pomoc nauczyciela

 

NAUCZANIE  PRZEDSZKOLNE

mgr Wiesława Rausch - wych. kl. „0”

 

ŚWIETLICA  PRZEDSZKOLNA

mgr Paulina Lisowska                          

mgr Anna Krakowiak

mgr Renata Winter

mgr Wiesława Rausch

mgr Anna Jacek-Szabela

 

EDUKACJA  WCZESNOSZKOLNA 

mgr Lidia Nowak                                        - wych  kl. Ia

mgr Paulina Lisowska                                 - wych  kl. Ib

mgr Elżbieta Lasik                                       - wych  kl. Ic

mgr Marlena Sander                                     - wych. kl. IIa

mgr Henryka Madzińska                             - wych. kl. IIb

mgr Renata Winter                                       - wych. kl. IIIa

mgr Grażyna Wojtasik                                 - wych. kl. IIIb

mgr Sylwia Sadzińska                nauczyciel wspomagający   kl.Ia

mgr Alicja Walkiewicz             nauczyciel wspomagający   kl.IIIb

 

NAUCZYCIELE

mgr Iwona Pacała                                           n-l j. polskiego wych. kl. Va

mgr Agnieszka Kamyszek                             n-l matematyki

mgr Tomasz Łączny                                       n-l wych. fizycznego,  wych. kl.VIIIa

mgr Magdalena Itrich                                     n-l muzyki, plastyki

mgr Anna Łatanik                                           n-l j. polskiego

mgr Tomasz Grobelski                                    n-l  wych.fizycznego  wych. kl. VIb

mgr Joanna Wrzosek–Iglewska                     n-l j. niemieckiego, logopedia

mgr Róża Kulmaga                                        n-l przyrody

mgr Magdalena Jankowska                           n-l  j. angielskiego wych. kl. IVa

mgr Patrycja Swiniarska                                n-l religii

mgr Dorota Maternowska                              pedagog szkolny

mgr Piotr Adamczewski                                  bibliotekarz

mgr Dorota Nowicka                                      n-l  geografii

mgr Małgorzata Skuza                                   n- wych. fizycznego wych. kl. VIc

mgr Sylwia Tomczyńska-Dorn                     n- j. polskiego, wych. kl. VIIa

mgr Anna Panert                                             n-l wych. fizycznego

mgr Joanna Leśniarek                                    n-l  j. niemieckiego, logopedia     

mgr Agnieszka Tulińska                                n-l  biologii

mgr Remigiusz Radecki                                 n-l informatyki i techniki,

mgr Arkadiusz Roga                                      n-l matematyki, wych. kl. VIIIb

mgr Dorota Bagan                                         n- j. angielskiego wych kl. IVb

mgr Hanna Wenckowska – Sänger               n-l  j. polskiego, wych. kl.VIIb

mgr Lucyna Hunkier                                      wych. świetlicy szkolnej

mgr Milena Cyprych-Sobolewska                nauczyciel chemii , fizyki

mgr Wojciech Bethke                                    nauczyciel  historii, WOS

mgr Arletta Studzińska                                  n-l historii, WDŻ wych. kl. VIIc

mgr Hanna Wuka                                           n-l matematyki

mgr Anna Olszak                                            n-l  j. angielskiego     

mgr Teresa Wentk                                          n-l religii

mgr Anna Jacek-Szabela                               n-l wychowania przedszkolnego, Edukacji dla bezpieczeństwa

mgr Wioletta Chróścińska - Nowakowska   n-l przyrody, wych. kl. VIa

mgr Sylwia Sadzińska                                    n-l j. angielskiego

mgr Arleta Babska                                          psycholog szkolny

mgr Alicja Walkiewicz                                  nauczyciel wspomagający

 

PERSONEL ADMINISTRACYJNO - OBSŁUGOWY

Szkoła Podstawowa :

  1. Beata Chrapek - sekretarz szkoły
  2. Martyna Haberska - pomoc administracyjna
  3. Joanna Zielonka - pomoc nauczyciela
  4. Ewelina Sobczak - pomoc nauczyciela
  5. Jolanta Jakubowska - pomoc nauczyciela
  6. Wiktoria Balcer - pomoc nauczyciela
  7. Hanna Jakóbiak - pracownik obsługi
  8. Ludomira Walczak - pracownik obsługi
  9. Joanna Rożniak - pracownik obsługi
  10. Dorota Haberska - pracownik obsługi
  11. Danuta Zielińska - pracownik obsługi
  12. Dorota Pobłocka - pracownik obsługi
  13. Marek Chmielewski - woźny
  14. Piotr Sander - woźny
  15. Rafał Graba animator sportu - „Orlik”

 

GRONO PEDAGOGICZNE

DYREKTOR  SZKOŁY - mgr Agnieszka Tulińska

WICEDYREKTOR - mgr Agnieszka Kamyszek

SZKOŁA PODSTAWOWA W RYNARZEWIE
ul. Strażacka 20, 89-200 Rynarzewo

tel./fax: 52 384 58 55 lub 52 384 55 01

Szkoła Podstawowa w Rynarzewie © 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.