Ułatwienia dostępu

Kontrast:
Czcionka:
A-
A+

PUNKTY PRZEDSZKOLNE:

 

"GRUPA SÓWKI MĄDRE GŁÓWKI"

- mgr Anna Domagała                                                                    - wychowawca

- mgr Anna Jacek- Szabela                                                              - nauczyciel wspomagający

- Ewelina Sobczak                                                                          - pomoc nauczyciela

 

 

"GRUPA BIEDRONKI"

- mgr Anna Krakowiak                                                                     - wychowawca

- Joanna Zielonka                                                                            - pomoc nauczyciela

 

 

NAUCZANIE  PRZEDSZKOLNE

 

- mgr Lidia Nowak                                                                           - wych. kl. „0”a

- Marlena Olczak                                                                              - stażystka                                                     

- mgr Paulina Lisowska                                                                     - wych. kl. „0”b             

- Jolanta Jakubowska                                                                        - pomoc nauczyciela

 

 

EDUKACJA  WCZESNOSZKOLNA     

 

- mgr Marlena Sander                                                                        - wych. kl. Ia

 

- mgr Henryka Madzińska                                                                - wych. kl. Ib

 

- mgr Renata Winter                                                                         - wych. kl. IIa

 

- mgr Grażyna Wojtasik                                                                    - wych. kl. IIb

- mgr Alicja Walkiewicz                                                                   - nauczyciel wspomagający

 

- mgr Wiesława Rausch                                                                     - wych. kl. IIIa

 

- mgr Elżbieta Lasik                                                                          - wych. kl. IIIb

 

KLASY IV-VIII

mgr Iwona Pacała                                                                              wych. kl. IVa

 

mgr Wioletta Chróścińska - Nowakowska                                       wych. kl. Va

mgr Tomasz Grobelski                                                                     wych. kl. Vb

 

mgr Małgorzata Skuza                                                                       wych. kl. Vc

 

mgr Sylwia Tomczyńska-Dorn                                                         wych. kl. VIa

 

mgr Hanna Wenckowska – Sänger                                                   wych. kl.VIb

 

mgr Arletta Studzińska                                                                      wych. kl. VIc

 

mgr Tomasz Łączny                                                                          wych. kl.VIIa

 

mgr Arkadiusz Roga                                                                         wych. kl. VIIb

 

mgr Anna Łatanik                                                                             wych. kl.VIIIa

 

mgr Tomasz Grobelski                                                                       wych. kl. VIIIb

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W RYNARZEWIE
ul. Strażacka 20, 89-200 Rynarzewo

tel./fax: 52 384 58 55 lub 52 384 55 01

Szkoła Podstawowa w Rynarzewie © 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.